دوربین مدار بسته پمپ های بنزین و جایگاه های سوخت

دوربین مدار بسته پمپ های بنزین و جایگاه های سوخت

دوربین مدار بسته  مناسب جایگاه های سوخت و پمپ بنزین ها

نصب دوربین مدار بسته  در پمپ بنزین ها و جایگاه های سوخت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که همه عناصر تحریک  کننده  سارقان  در این مکان ها فراهم می باشد مواردی مانند پول اتومبیل و سوخت اینها همه  با عث افزایش ایجاد انگیزه سرقت در افراد سارق می شوند .

دوربین مدار بسته  مناسب جایگاه های سوخت و پمپ بنزین ها

 

بنابراین تامین امنیت جایگاه های سوخت و پمپ های بنزین از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند  تا سرمایه های ملی وو سایل نقلیه مردم در پمپ های بنزین  محافظت شوند و از هرگونه ارتکاب جرم در پمپ های بنزین جلوگیری شود .

از دیگر کاربرد های دوربین مدار بسته در پمپ های بنزین  جلو گیری از خطاهای مر بوط به کم فرو شی یا اختلالات در پمپ های بنزین می باشد  بسیاری موارد بوده است که افراد پس از سوخت گیری امپر مربوط به بنزین انها پایین مانده و باک  انها پرنشده  است  که می تواند دلایلی مانند هوا گرفتگی مخازن بنزین پمپ های بنزین  باشد  و افراد از این مورد شکایت کنند که  با استفاده از دوربین های مدا ربسته محل و سوخت گیری اتومبیل فیلم ضبط می شود  و شگایت انها مورد نظارت و برسی قرار میگیرد  از کم فروشی کار کنان جلو گیری به عمل می اید .

دوربین های مداربسته  همچنین می توانند در بروز ایجاد سوانح  در پمپ  های بنزین و جایگاه  های سوخت جلوگیری کرده ود ر صورت مشاهده  موارد خطر افرین با انها برخورد کرد دوربین های مداربسته جایگاه های سوخت می توانند در صورت بروز حادثه  فیلم هارا ضبط کرده  و بعد از برسی دوربین های مداربسته  علل ایجاد حادثه را جستجو کرد و فرد خاطی را شناسایی کنیم.

قابلیت ضبط ساعته  دوربین های مداربسته  سبب می شود که  در طول شبانه روز پمپ های بنزین  و جایگاه های سوخت را کنترل نماییم و ترز بروز حوادث جلو گیری نماییم.

ازجمله مزیت های نصب دوربین مدار بسته در پمپ های بنزین و جایگاه های سوخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

.پیشگیری ار دزدی

.جلوگیری از کم کاری و قصور کارکنان در پمپ های بنزین

.استفاده ار ویدو های ضبط شده جهت ثبت انجام جرم یا رد کردن و انکار انها

.شناسایی کارکنان خاطی و اخراج انها

.قابلیت زوم و شناسایی چهره ها و تشخیص و خواندن  پلاک های اتومبیل های مورد نظر

شما می توانید جهت تشخیص دوربین مدار بسته مناسب برای شما و نصب ان ها با  کارشناسان گروه دیده باز  تماس حاصل نمایید ودر زمان و وقت خود صرفه جویی کنید .

 

گروه دیده باز اماده هرگونه همکاری در جهت فروش و نصب دوربین های مداربسته  جهت انواع محیط ها و فضا های کاری را دارند.

تهران: 02166594435
اصفهان: 03136509283

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Search