نصب دوربین مدار بسته فروشگاه ها و مغازه ها

نصب دوربین مدار بسته فروشگاه ها و مغازه ها

نصب دوربین مدار بسته فروشگاه ها و مغازه ها 

از جمله نیاز های اصلی مراکز و واحد های تجاری دوربین های مدار بسته می باشد .دوربین های مدار بسته  در تامین امنیت و نظارت  بر دوربین مدار بسته نقش ویژه و پر اهمیتی دارا می باشند  دوربین  های مدار بسته  می توانند در بخش ها ی مختلف یک  فرو شگاه  یا واح تجاری نقش های مهمی داشته  باشند که می توان  به  کار برد های انها از جمله  نظارت بر ورود و خروج  افراد جلو کیری از سرقت اجناس  وکنترل ورود و خروج اجناس از انبار و نظارت بر صندوق و.... می توان  اشاره  کرد.

نصب دوربین مدار بسته فروشگاه ها و مغازه ها 

سیستم نصب دوربین مدار بسته آنالوگ در واحدهای تجاری بسیار رایج  می باشد و دارای محبوبیت بالا یی می باشد, این دوربین ها برای فضاهای کوچک کار شما را راه می اندازند اما بهتر آن است که برای اماکن تجاری بزرگ و کسب و کارهای خاص برای کیفیت بالاتر و تشخیص بهتر چهره افراد و موقیعیت های متفاوت  از دوربین های آی پی (شبکه) و یا دوربین های AHD کمک بگیرید و از انها استفاده  کنید . دوربین های AHD به توجه به قیمت مناسب خود که بیشتر به دوربین های آنالوگ صنعتی نزدیک هستند در مقابل کیفیتی که ارائه می دهند به تازگی در بازار با اقبال و رواج خوبی روبه رو می باشند .

 انتخاب برند مناسب دوربین مدار بسته  جهت کار شما

انتخاب برند  و نو ع مناسب  جهت نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات آن در این واحدها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد , بهتر است از برندهای مناسب و با کیفیت در این اماکن استفاده شود. به هیچ وجه دنبال نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات متفرقه و خیلی ارزان نباشید  چون این تجهیزات از کیفیت پایینی برخوردار بوده  و در هنگام نیاز شما قادر به تشخیص چهره افراد نخواهید بود و هزینه های نگهداری زیادی را به شما تحمیل خواهند کرد. بهتر است از برندهای متوسط و رو به بالای تجهیزات نظارتی و امنیتی در واحدهای تجاری کوچک و از برندهای برتر و درجه یک در واحدهای تجاری بزرگ استفاده شود.

 

شرکت دیده باز اماده هر گونه  همکاری جهت تامین ونصب دوربین مدار بسته برای شما عزیزان را دارد .با ماتماس حاصل نمایید و از مشاوره ما بهره بگیرید. ما اماده همراهی شما در تهیه و نصب دوربین هایمداربسته هستیم.

مطالب مرتبط:

نصب و فروش دوربین مداربسته در اصفهان

 نصب و فروش دوربین مداربسته در تهران

تهران: 02166594435
اصفهان: 03136509283

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Search