دوربین مداربسته اتاق کودک

دوربین مداربسته اتاق کودک

دوربین مداربسته اتاق کودک

دوربین های مداربسته کاربرد های وسیعی دارند که یکی از کاربد های ان در اتاق کودک می باشد کودک ها بسیار حساس هستند و نیاز به مراقبت لحظه ای دارند و باید همیشه درکنار انها حضور داشت اما این کاربسیار دشوار بوده و حتی برای بسیاری افراد غیرممکن می باشد اما شما می توانید بانصب دوربین های مداربسته د راتاق کودکتان به کارهای خود رسیدگی کنید وو ازطریق مانیتور های دوربین مداربسته کودکتان را نظاره کنید و مراقب او باشید. دوربین های مداربسته IPاین قابلیت را دارند که شما به صورت انلاین و دوراز خانه بتوانید توسط دوربین کودک خودرا مشاهده کنید .دوربین های مداربسته می توانند مجهزبه حسگر های صداباشند تا در صورت بیدارشدن کودکتان به شماد هشداردهند و شمارا مطلع سازند.و دیگز نیازی به برسی های تکراری جهت اطلاع از خواب بودن کودکان نمی باشد.در ادامه با ما هراه باشید .

از دیکر کاربرد های دوربین مداربسته در اتاق کودک نظاره بر نحوه عملکرد پرستار با کودکتان می باشدودوربین ها این قابلیت رانیز می توانند داشته باشند که شما ضمن مشاهده لحظه لحظه کودکتان با پرستر وی از دور ارتباط برقرار کنید وبه او بگویید چه کارهاییرا برای کودکتان انجام دهد.

دوربین های مداربسته اتاق کودک می توانند همه لحظات کودکتان را ضبط کنند و برای شما فیلمی خاطره انگیز ازتمام لحظات بزرگ شدم کودکتان ارائه دهند.

انتخاب نوع دوربین مداربسته IP

دوربین های مداربسته IP انواع مختلفی دارند وباتوجه به بودجه ای که شما هزینه می کنید امکانات و قابلیت های انها افزایش پیدا می کنند.

این قابلیت ها نی توانند شامل مواردی مانند موارد زیر باشند:

مشاهده تصاویر برروی تلفن همراه

پخش زنده تصاویر در تلویزیون های HDتوسط والدین

ضبط و پخش صدا

ضبط و پخش زنده تصاویربا وضوح بالا

شما می توانید جهت انتخاب و نصب دوربین مداربسته با گروه دیده باز تماس حاصل نموده و ازمشاوران ما کمک بخواهید گروه دیده باز امادگی هرگونه همکاری با شما عزیزان را دارد.

مطالب مرتبط:

نصب و فروش دوربین مداربسته در اصفهان

 نصب و فروش دوربین مداربسته در تهران

تهران: 02166594435
اصفهان: 03136509283

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Search